»حدیث روز:
بنیاد نیکوکاری نور آل یاسین

بسمه تعالی

خلاصه آیین نامه اجرای مجتمع رفاهی

 1. استفاده کنندگان همان سهام داران می باشند که به نام خیرین در اداره اماکن مشهد معرفی گردیده اند.
 2. کلیه خیرین(سهامداران) موظف به اجرای آیین نامه تنظیمی توسط شورای عالی مجتمع رفاهی میباشند.
 3. مدیر اجرایی منصوب شده مجتمع رفاهی نور آل یاسین در مشهد آقای جلال رضادوخت می باشند. زائرین محترم ضمن رعایت مقررات هتلینگ (قانون میراث فرهنگی) و آیین نامه خدماتی مجتمع رفاهی اصل شناسنامه و کارت ملی خود و همراهان را جهت ثبت در اداره اماکن مشهد را به ایشان ارائه نمایند.
 4. زائرین محترم می توانند در صندوق انتقادات و پیشنهادات در مشهد نظر خود را طی فرم نظرسنجی اعلام نمایند.
 5. سهمیه هر خیر(سهامدار) صرفا اسامی ارائه شده به اداره اماکن مشهد برای هر سهم ۷ شب که ۳ شب آن در ایام خاص که فقط در یک دوره یکبار استفاده میشود ولی در ایام عادی ۴ شب که بطور متوالی میتوانند استفاده کنند.
 6. شارژ جهت صبحانه، نگه داری، پرسنل و غیره برای هر نفر در یک شب مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ریال میباشد و برای افراد زیر ۷ سال فقط یک نفر هزینه ای محاسبه نمی گردد.
 7. هزینه ناهار و شام با خود زائر می باشد که می تواند با هماهنگی مدیر اجرایی با پرداخت هزینه از آشپزخانه مجتمع رفاهی نور آل یاسین استفاده نماید.
 8. سهمیه هر خیر (سهامدار) فقط در همان سال قابل استفاده می باشددر غیر این صورت با رضایت ایشان واگذار به خانواده های بنیاد در تهران و شهرستان ها می گردد.
 9. رزرو مجتمع رفاهی برای ایام عادی حداکثر ۱۵ روز قبل و برای ایام خاص ۴۰ روز قبل می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند، نفرات اضافی برای دوره بعدی در اولویت قرار می گیرند.
 10. جهت استفاده خیرین(سهامداران) بالاتر از ۵ سهم و کمتر از ۵ سهم در ایام خاص به طور مساوی ۵۰% از سهامشان را بیشتر نمیتوانند استفاده نمیاند.
 11. هر خیر محترم(استفاده کننده) میبایست در صورت عدم امکان استفاده از مجتمع رفاهی باید ۱۵ روز قبل مراتب را به مدیر هماهنگی در تهران اعلام نماید. در غیر این صورت آن سهمیه باطل خواهد شد. این زمان برای ایام خاص ۳۰ روز قبل از تاریخ اعزام می باشد.

 

نظر بدهید!!!

قالب وردپرس